Hizmetlerimiz

Sizden gelen mesajlar

Danışan Görüşleri

Sümeyye Hanım’ın ilk seansta benimle olan ilgisine hayran kaldım. Beni her şeyimle dinledi. Beslenmemdeki tüm sorunları konuştuk. Sosyal medyanın etkisiyle uyguladığım acayip tariflerin aslında ne kadar gereksiz olduğunun farkına vardım. Kendimi artık daha sağlıklı ve mutlu hissediyorum.

K*** D***

K*** D***

Sümeyye Hanım’la diyet sürecine yoğun iş tempomun olduğu süreçte başladım. Aldığım kan tahlili sonucuna ve yoğun iş tempoma göre uygun listeyi uyguladık. Bu süreçte WhatsApp üzerinden beni sıkı bir şekilde takip etti. Şuan kendimle daha barışık bir insanım. Kendisine teşekkür ediyorum.

A*** A***

A*** A***

Sümeyye Hanım’la online diyet sürecine başladım. Sağlıklı beslenmeyi tamamen hayatıma yerleştirmeyi başardım. Güler yüzlü ve anlayışlı davranması diyet sürecinde uyumumu arttırdı. İyi ki kendisiyle karşılaşmışım.

F*** C***

F*** C***

Diyet sürecim Sümeyye Hanım’ın WhatsApp desteği ile çok güzel ilerledi. Hedeflediğim kiloya ulaştım ve çok mutluyum. Kilo koruma sürecinde de bana çok faydalı olacağına inanıyorum.

M*** M***

M*** M***

K*** D*** A*** A*** F*** C*** M*** M***
Evinizdeki Diyetisyen

Evinizdeki diyetisyen ekibi olarak hazırladığımız sağlıklı ve sürdürülebilir beslenme programları ile hem hedeflediğiniz ağırlığı ulaşabilir hem de bilimsel olarak doğruluğu kanıtlanmış bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Evinizdeki Diyetisyen © 2021. Tüm Hakları Saklıdır.